NASTAVÍME A PRODÁME
VÁŠ DEVELOPERSKÝ PROJEKT

Využijte strategický, marketingový a prodejní tým REINS.
Vyhnete se dlouhodobému a nákladnému budování toho svého.

Mlynská Brána: Rodinné domy a pozemky v Mlynskom Kline

Kvalita a prostor bez kompromisů

Nový projekt rodinných domů a pozemků Mlynská Brána se nachází v oblíbené a dostupné lokalitě Mlynský Klin II. Mlynská brána je výjimečný projekt zejména díky kvalitě použitých materiálů a nadstandardně velkému prostoru domů a pozemků.

Mlynská Brána nabízí tiché a bezpečné bydlení na slunečních pozemcích v lokalitě Mlynský Klin II. Klienti si mohou vybrat z 23 pozemků a dvou typů vysoko-kvalitních holodomů.

Prodej projektu začal v srpnu 2019. Spolu se začátkem prodeje začala i výstavba prvních rodinných domů.

Lesopark – Druhá etapa

Unikátní projekt v Nové Vrakuni se posunul do druhé etapy

Projekt Lesopark je lákavá nabídka moderního a bezpečného bydlení pro rodiny na skok od centra Bratislavy.

Vybrat si můžete z rodinných domů a z bytů se zahrádkou nebo s praktickou terasou.

Výhody bydlení v Lesoparku

 • Jen kousek od Lesoparku Vrakuňa
 • V centru Bratislavy jste za 15 minut
 • V blízkosti velkého nákupního centra Avion
 • V blízkosti funguje 5 základních škol
 • Napojení na Petrželskou hráz
 • Moderní architektura a nadčasová dispozice
lesopark nova vrakuna nehnutelnosti bratislava predaj

Discovery Residence

Bydlete Very blízko a Very stylově

V nejbližší době se bude konat výstavba exkluzivního bytového komplexu přímo v centru Bratislavy v perfektní lokalitě Mlynské Nivy vhodné pro každého, kdo hledá bydlení ve městě. Nadčasový projekt oslní zejména svou luxusní pohledovou stránkou, působivou atmosférou moderního městského bydlení v kombinaci se zelenou zónou rozprostírající se v okolí celého areálu.

Bytový komplex sestává z 22 pater, ve kterých se nachází 137 zajímavě řešených, různě orientovaných a typově odlišných bytů. Je možnost vybrat si až ze tří různých variací 2-pokojových bytů nacházejících se na každém patře. Projekt nabízí i dvojici prostorných 3-pokojových bytů. Na posledních třech nejvyšších patrech se nacházejí velkometrážní 4-pokojové byty. Zbylou polovinu tvoří 2-pokojové byty, které splňují nadstandardní výbavu, jakou jsou praktické designové kuchyňské ostrůvky, oddělené WC, úložné šatní skříně, samostatné vstupy z kuchyně a ložnice na prostornou lodžii zdobenou úchvatnými integrovanými květináči. Při nejvyšších patrech je k nezaplacení výhled na celou Bratislavu a řeku Dunaj.

Velkým plusem jsou pohodlné vstupy z ložnice přímo do koupelny a 4-pokojové byty se mohou dokonce pyšnit svou „master bedroom“. Standard jednotlivých bytů zahrnuje zařizovací předměty sanity, obkladů, dlažeb, podlah, vnitřních dveří a klik ve vícero nabízených barevných kombinacích; elektro vývodů, chlazení, vodoinstalací a svítidel. Každý byt obsahuje předpřípravu na klimatizaci.
4-pokojové byty jsou vybaveny podlahovým topením.

Byty jsou orientované na více stran, což přispívá k tomu, že se stávají vzdušnými a snadno větratelnými vysokými hliníkovými okenními tabulemi, které byty krásně prosvětlují. V rezidenci se nacházejí tři výtahy směřující do sklepních kobek a podzemních garáží se 199 parkovacími stáními monitorovanými zajížděními a vyjížděními s elektrickou bránou.

Tento bytový komplex bude tvořit železobetonovou konstrukci. Co se týče vizuálu, fasáda Discovery Residence je skutečný architektonický skvost, kde proplétané prvky měděného „bond“ materiálu, výrazně odlišují tuto stavbu od jiných projektů a zejména od okolí, což dělá nemovitost unikátním místem, ve kterém je radost žít.

Discovery Residence bude tvořit místo pro klidné bydlení navrženo tak, aby splňovalo několik využití různého druhu. Kromě zmíněné oázy klidu, denních aktivit a na pohled působivých přírodních prvků v areálu nelze zapomínat na bezpečnostní parter s recepcí. Administrativní prostory nacházející se na prvním a druhém nadzemním podlaží jsou funkčně využity na rozvoj v oblasti byznysu, pracovních či kreativních příležitostí. Obyvatelé si mohou vychutnávat požitek z dobré kávy v dostupné kavárně Discovery Residence nacházející se v přízemí spolu s návštěvou obchůdků a využití dalších služeb. Samozřejmostí je i úklidová služba, která bude denně pečovat o čistotu prostorů.

Dispoziční a rozměrová řešení bytů poskytují rodinné bydlení, nebo pracovní či investiční využití.

Lesopark - První etapa

Spolupracujeme s developerem na tvorbě detailů projektu, podmínek financování, marketingu a prodeji.

Projekt je navrhovaný s cílem vytvořit pro lidi atraktivní bydlení ve městě. Představuje uzavřený areál, v jehož rámci budou vybudovány tři izolované rodinné domy se třemi bytovými jednotkami s příjemným architektonickým řešením a hmotově-materiálovým členěním. Nacházejí se zde dva typy 4-pokojových bytových jednotek se zahrádkami s užitnou plochou 98 až 108 m2. Bytové jednotky jsou navrhovány jako dvoupodlažní s logicky uspořádanou dispozicí. Projekt už je ve výstavbě s plánovaným termínem dokončení červen 2018 a jeho hlavními přednostmi jsou:

 • moderní architektura
 • nadčasová dispozice
 • variabilní řešení interiéru
 • tiché prostředíe
 • bezproblémové parkování
 • zeleň v okolí
 • sport a odpočinek v lesoparku
 • 15 min. do centra města
 • výhodné financování až do výše 100% hodnoty bez poplatků
development-logo-white

Služby pro investory a Developery

V rámci REINS Group úspěšně pracuje samostatné developerské oddělení, které se specializuje výhradně na práci s investory a developery při přípravě a prodeji nově vznikajících projektů rezidenčního charakteru. Tým tvoří výhradně specialisté s bohatými zkušenostmi v oblasti prodeje a realizace developerských projektů, marketingoví specialisté, finanční poradce a právní zástupci.

Bytový dům Dúbravia

30 prodaných bytů vs. 5 prodaných bytů

Úspěšné exkluzivní zastoupení prodeje projektu, na kterém si konkurence vylámala zuby. Projekt Dúbravia prodávaly známé Bratislavské realitní kanceláře a za 2 roky měli problém prodat 5 bytů. S developerem jsme se dohodli na exkluzivním zastoupení prodeje. Předělali jsme marketing, webovou stránku a nastavili nový způsob obhlídek a byty se začaly okamžitě prodávat.

Projekt byl úspěšně prodán

Zelený Raj - Podunajské Biskupice

Stáli jsme při úplném začátku výstavby a prodeje projektu Zelený Raj a spolu s developerem nastavovali parametry prodeje a marketingu. Úspěšně jsme zajistili i reálný prodej velké části bytů v tomto projektu.

Projekt ZELENÝ RAJ je navržen tak, aby nabízel svým obyvatelům pocit komfortního bydlení, relaxu a klidného domova jako v rodinných domech. Projekt ZELENÝ RAJ tvoří 85 bytových jednotek v 34 rodinných domech. V jednom rodinném domě jsou navrženy maximálně 3 byty. Domy jsou kolaudované jako rodinné domy.

Každý byt má samostatný vstup do bytu, velký balkon, terasu nebo zahrádku. Půdorysy jsou řešeny moderně a zohledňují všechny aspekty pro potřeby kvalitního bydlení.

Pro umocnění opravdového pocitu bydlení v rodinném domě je v každém bytě samostatný plynový kotel. Moderní a komfortní bydlení umocňuje i předpříprava na interiérový krb a předpříprava na klimatizaci. 3 pokojové bytové jednotky jsou vybaveny dvěma toaletami.

Projekt ZELENÝ RAJ se nachází v Bratislavě v nově vzniklé čtvrti Městské části Podunajské Biskupice, s rozlohou 42,5 km2 patří mezi největší městské části Bratislavy. Leží na severozápadním konci Žitného ostrova a na východním okraji Bratislavy. Nabízí velké sportovní vyžití a velmi dobrou občanskou vybavenost.

Hlavní benefity Projektu:

 • Tichá lokalita a výborná dopravní dostupnost
 • Snadné napojení na tzv. „nultý obchvat“
 • Vysoký komfort bydlení a nerušené pohody
 • Bydlení v domech s menším počtem bytů
 • Každý dům obsahuje přípravu na klimatizační jednotky a krbové vložky
 • V každém pokoji je k dispozici optická síť
 • Méně sousedů a více prostoru
 • Parkování přímo před domem
 • Nízkoenergetické stavby
 • Zajímavá a moderní architektura

Bytový dům Mierová

Bydlení v atraktivním prostředí Ružinova, Bratislava II

Pro Developera jsme zajišťovali Start up projektu a podíleli se na optimalizaci dispozičního řešení bytů a nastavení podmínek prodeje.

Projekt Mierová nabízí uzavřené rodinné kondominium se 61 byty ve dvou samostatných budovách s parkováními, garážemi a prostory pro odpočinek a hřiště pro děti. Žádaná lokalita ulic Mierová a Gagarinova je oblíbená hlavně mezi těmi, kteří hledají bydlení se snadnou dostupností do centra města.

Projekt je rozdělen na dva bloky, které nabízejí 1, 2 a 3 pokojové byty s rozlohou od 37 m2 – 160 m2, jeden exkluzivní 4-pokojový s terasou s výhledem o rozloze 184 m2, parkování v garáži a na parkovacích stáních před domem, dětské hřiště pro menší a větší děti v areálu, místo pro sport i odpočinek.

Moderní architektura, rozumné dispoziční řešení a nadčasové standardní vybavení bytových jednotek v atraktivních cenách.

Hlavní přednosti:

 • Zdravá cihlová stavba
 • Prostorný 2-pokojový byt o rozloze 63 m²
 • 3-pokojový byt o rozloze komfortních 83 m²
 • Bezpečný, uzavřený a oplocený areál se vstupem pouze pro rezidenty
 • Parkování v garáži
 • Služba domovníka
 • Komfortní bydlení pro rodinu
realitnaunialogo

REINS je hrdým členem Realitní unie SR